Archív aktualit: Vyúčtování poskytnutých dotací za rok 2016

Dovolujeme si Vás upozornit, že na webu MŠMT, v sekci Mládež byly zveřejněny pokyny pro vyúčtování dotací za rok 2016. Toto vyúčtování bude možné vkládat do systému ISPROM od 1. 12. 2016.

Vyúčtování musí být zasláno i v listinné podobě nejpozději do 31. 1. 2017 (rozhodující je razítko pošty) na adresu: odbor pro mládež, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Karmelitská 529/5, 118 12 Praha 1.

Bližší informace naleznete zde.

Kolonku na vkládání vyúčtování projektu naleznete přímo u projektu. K projektu na rok 2016 se dostanete v ISPROMu, přes záložku PROJEKTY, kdy se vám zobrazí „rozcestník programů“, kde ve třetím sloupečku dole uvidíte tlačítko s názvem „PROGRAMY STÁTNÍ PODPORY PRÁCE S DĚTMI A MLÁDEŽÍ PRO NNO – ARCHIV“. Po kliknutí na tlačítko uvidíte projekt z minulého roku a možnost vložit vyúčtování.

V případě dotazů k vyúčtování kontaktujte prosím Ing. Karolínu Drobilovou na e-mailové adrese karolina.drobilova@msmt.cz:, tel.: 234 815 264. Tento kontakt platí pro vyúčtování dotací pro oblast mládeže, nikoliv sportu.

dne 11.11.2016

Registrace do systému

Pokud s Informačním systémem pracujete poprvé, vaše organizace pravděpodobně ještě není v jeho databázi. Musíte se tedy registrovat.

Zaregistrovat se

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli své heslo nebo uživatelské jméno, můžete si je nechat poslat pomocí formuláře pro obnovení.

Obnovení hesla

Přejít do nápovědy