Archív aktualit: INFORMACE K PŘIPRAVOVANÝM DOTAČNÍM VÝZVÁM NA ROK 2021

Výzvy dotačních programů pro mládež intenzivně připravujeme. Rok 2020 a pandemie COVID 19 zasáhla silně oblast volnočasových aktivit, ale i běžný harmonogram „úředního“ roku, je platná řada omezení v obvyklých činnostech spolků...

Dotační program na podporu práce s dětmi a mládeží a neformálního vzdělávání pro rok 2021 bude vyhlášen koncem října/začátkem listopadu. Uzávěrka pro příjem žádostí bude za měsíc od zveřejnění výzvy, tzn. cca koncem listopadu/začátkem prosince 2020.

V souvislosti s připravovanými výzvami bychom všechny žadatele chtěli upozornit na povinnost, která bude nově ukotvena ve všech výzvách: „Žadatel musí mít řádně splněné povinnosti stanovené zákonem č. 304/2013 Sb., o veřejných rejstřících právnických a fyzických osob o evidenci svěřeneckých fondů, ve znění pozdějších předpisů“. Tato povinnost bude kontrolována v rámci formálního hodnocení žádostí a pro žadatele znamená mj., že uloží do Sbírky listin veřejného rejstříku účetní závěrku za poslední uzavřené účetní období, případně výroční zprávu, pokud mu to ukládá zákon č. 563/1991 Sb., o účetnictví (pokud tak již neudělal).

dne 9.10.2020

Registrace do systému

Pokud s Informačním systémem pracujete poprvé, vaše organizace pravděpodobně ještě není v jeho databázi. Musíte se tedy registrovat.

Zaregistrovat se

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli své heslo nebo uživatelské jméno, můžete si je nechat poslat pomocí formuláře pro obnovení.

Obnovení hesla

Přejít do nápovědy