Archív aktualit: DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - K AKTUÁLNÍ INFORMACI PRO ŽADATELE V PROGRAMU 133 710

 

Vážení účastníci dotačního programu 133 710,

z důvodu existence nového právního stanoviska k otázce ustanovení bodu VI písm. b) Informace pro žadatele o poskytnutí dotace z programového financovaní pro program 133 710 Vám touto cestou předáváme zásadní nový metodický pokyn ke lhůtě předložení podkladů pro změnu termínu realizace akce.

Ke změně termínu realizace akce, ale i dalších předmětných údajů, tedy k vydání a schválení nového (změnového) řídícího dokumentu (změna Registrace akce, změna Rozhodnutí o poskytnutí dotace) musí dojít vždy před uplynutím původního termínu realizace akce. Tedy i v případech, kdy budou podklady předány před uplynutím původního termínu, avšak nedojde k ukončení procedury prodloužení vydáním nového změnového řídícího dokumentu před uplynutím původního termínu, již nebude bez výjimky možné původní termín z jakýchkoliv důvodů prodloužit.

Metodický pokyn předaný formou tohoto e-mailu nahrazuje lhůtu uvedenou v aktuální Informaci pro žadatele.

Tento nový Metodický pokyn bude v nejbližším možném termínu (s ohledem na chod vnitřních procesů MŠMT) promítnut ve znění Informace pro žadatele. Do té doby Vás důrazně žádáme o dodržování tohoto postupu a předávání podkladů k prodloužení termínu realizace akce s minimálně třicetidenním předstihem.

dne 24.5.2017

Registrace do systému

Pokud s Informačním systémem pracujete poprvé, vaše organizace pravděpodobně ještě není v jeho databázi. Musíte se tedy registrovat.

Zaregistrovat se

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli své heslo nebo uživatelské jméno, můžete si je nechat poslat pomocí formuláře pro obnovení.

Obnovení hesla

Přejít do nápovědy